Všechno zboží máme skladem!
  • 0

10 Things Men Find Unattractive About Women

According to this article, these are the things men find unattractive about us women, written by a woman. You don’t need to read it because I break it all down, baby.

Yes, foundation is supposed to blend and clumpy mascara is no ones friend, but if I want to wear glitter and shimmery eye makeup, I’m gonna wear the fuck out of it. If I want to wear bright red lipstick and you have this fear of looking like a clown after kissing me? Honey, that’s your problem, not mine.

Well, I have naturally curly hair so don’t fucking touch it. And when I have my Men Preferred Natural Looking Hair, I am 90 percent of the time, not a fan. It’s half curly, half frizzy, and pretty heinous to look at so I’m gonna go ahead and do my hair. I don’t like my hair all natural, I don’t give a shit if you do.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.

Na tomto webu používáme některé analytické nástroje, které potřebují ke své činnosti statistická data. Udělali jsme vše proto, aby nutných dat bylo co nejméně, a byly anonymizovány (tj. nespojovány s vaší osobou).
Žádáme vás proto o váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů na tomto webu.