Všechno zboží máme skladem!
  • 0

10 Things Men Find Unattractive About Women

According to this article, these are the things men find unattractive about us women, written by a woman. You don’t need to read it because I break it all down, baby.

Yes, foundation is supposed to blend and clumpy mascara is no ones friend, but if I want to wear glitter and shimmery eye makeup, I’m gonna wear the fuck out of it. If I want to wear bright red lipstick and you have this fear of looking like a clown after kissing me? Honey, that’s your problem, not mine.

Well, I have naturally curly hair so don’t fucking touch it. And when I have my Men Preferred Natural Looking Hair, I am 90 percent of the time, not a fan. It’s half curly, half frizzy, and pretty heinous to look at so I’m gonna go ahead and do my hair. I don’t like my hair all natural, I don’t give a shit if you do.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů.

Na tomto webu používáme některé analytické nástroje, které potřebují ke své činnosti statistická data. Udělali jsme vše proto, aby nutných dat bylo co nejméně, a byly anonymizovány (tj. nespojovány s vaší osobou).
Žádáme vás proto o váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů na tomto webu.